19 травня 2017 року Степанчуку Анатолію Миколайовичу – неординарній особистості, людині багатосторонніх інтересів виповнюється 75 років.

Науково-педагогічна діяльність Анатолія Миколайовича пов’язана з кафедрою ВТМ та ПМ КПІ. Після закінчення Київського політехнічного інституту в 1965 році розпочав трудовий шлях на кафедрі, де працює і зараз, пройшовши посади  асистента, старшого викладача, доцента, професора. Завідував кафедрою 2000 - 2007 роки.
Великий внесок А.М. Степанчук вніс в розвиток і становлення кафедри, створення методичної бази для підготовки фахівців за спеціальностями “Металургія” та “Матеріалознавство”, виконує значний об’єм наукових робіт, має більше 300 друкованих праць.

Колектив кафедри поздоровляє Анатолія Миколайовича з ювілеєм,  бажаємо здоров’я, благополуччя,  душевного спокою,  невичерпної енергії в справі підготовки фахівців матеріалознавців та науковій роботі!