Наприкінці квітня 2017 року доцентом кафедри ВТМ та ПМ Бірюкович Л. О.

в рамках дисципліни «Кольорові метали та сплави» проведене виїзне заняття для студентів групи ФК-51 на спеціалізованому металургійному підприємстві ТОВ «АДМ» у м. Києві.

Підприємство спеціалізується на металургійній переробці алюмінієвого лому у високоякісні алюмінієві сплави, що дозволило студентам на власні очі побачити виробництво алюмінію із вторинної сировини.

Екскурсію проводив, генеральний директор підприємства Афічук Анатолій Дмитрович, який розповів студентам про структуру виробництва, про важливість операцій розділення вторинної сировини і її підготовки до металургійного переплаву, про продукцію і вироби, які виготовляють на підприємстві.

Під час екскурсії студенти не лише познайомились із обладнання, яке використовується на підприємстві для переплаву  алюмінію і виготовленню з нього секторів обігрівачів на пристроях литва під тиском, але і побачили завантаження та роботу плавильної відбивної газової печі.

Студенти і викладач висловлюють подяку керівництву підприємства за можливість познайомитись із діючим виробництвом