Кафедра високотемпературних матеріалів та порошкової металургії

Наприкінці квітня 2017 року доцентом кафедри ВТМ та ПМ Бірюкович Л. О.

в рамках дисципліни «Кольорові метали та сплави» проведене виїзне заняття для студентів групи ФК-51 на спеціалізованому металургійному підприємстві ТОВ «АДМ» у м. Києві.

Підприємство спеціалізується на металургійній переробці алюмінієвого лому у високоякісні алюмінієві сплави, що дозволило студентам на власні очі побачити виробництво алюмінію із вторинної сировини.

Екскурсію проводив, генеральний директор підприємства Афічук Анатолій Дмитрович, який розповів студентам про структуру виробництва, про важливість операцій розділення вторинної сировини і її підготовки до металургійного переплаву, про продукцію і вироби, які виготовляють на підприємстві.

Під час екскурсії студенти не лише познайомились із обладнання, яке використовується на підприємстві для переплаву  алюмінію і виготовленню з нього секторів обігрівачів на пристроях литва під тиском, але і побачили завантаження та роботу плавильної відбивної газової печі.

Студенти і викладач висловлюють подяку керівництву підприємства за можливість познайомитись із діючим виробництвом


Human Hair Extensions hair extensions for men paula young wigs cheap human hair wigs wigs for white women best human hair extensions Wigs for black women short wigs for black women Wigs for women
hair extensions for men women's wigs human hair wigs real hair wig wig types christie brinkley hair extensions cap wigs wigs for men lacefront wigs best wigs ken paves wigs hair extensions for men