23 березня, за підтримки дирекції ТОВ "Трібо" (м. Біла Церква) інженерно-фізичний факультет та кафедру ВТМ та ПМ відвідала група старшокласників ЗОШ № 2 (м. Узин)

Heel Shoes Boat Shoes

Це був візит у відповідь, після профорієнтаційних заходів, проведених в Узині у грудні 2016р.

Старшокласники побували в сучасних лабораторіях кафедри, ознайомились з технологічним та лабораторним обладнанням. Випускників 2017 року зацікавили правила вступу до Київського політехнічного інституту ім. І.Сікорського та особливості навчання на інженерно-фізичному факультеті, проживання в гуртожитку.

Особливу зацікавленість викликало  знайомство з роботою електронного мікроскопу, установки електронно-променевого спікання, обладнання для вирощування монокристалів.