Участь викладачів кафедри в обласній профільній науковій школі МАН

28 березня 2019 року відбулась зустріч викладачів кафедри ВТМ та ПМ КПІ імені Ігоря Сікорського з учнями Згурівського навчально-виховного комплексу «Гімназія-загальноосвітня школа І-ІІІ ступеня» смт Згурівка (Київської області).

2019.04.01
Вітаємо призера Всеукраїнського конкурсу студентських робіт

Студент кафедри ВТМтаПМ гр. ФН-81нм Кушнір Владислав Володимирович отримав диплом ІІІ ступеня у ІІ етапі Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт з галузі знань «Металургія», м. Дніпро, 28 березня 2019 р.

2019.04.08
Візит до шкіл Борисполя

21 березня 2019 року викладачі кафедри Ківенко І.Г. та Степанов О.В. за підримки проф. Юркової О.І. відвідали ряд освітніх закладів м.Бориспіль.

2019.03.25