аспірант

Закінчив з відзнакою інженерно-фізичний факультет Київського політехнічного інституту в 2008 р. за спеціальністю «Композиційні та порошкові матеріали, покриття». І отримав кваліфікацію магістра. З 2009 р. навчається в аспірантурі на кафедрі високотемпературних матеріалів та порошкової металургії інженерно-фізичного факультету.

Науковий напрям спрямований на дослідження зносостійких матеріалів на основі самофлюсівних сплавів та тугоплавких сполук IVa, Va, VІa підгруп періодичної таблиці Д. І. Менделєєва.