к.т.н, доцент

Закінчила денне відділення інженерно-фізичного факультету Національного технічного університету України «Київський політехнічний інститут» за спеціальністю «Порошкова металургія та композиційні матеріали» у 2008 р. і отримала кваліфікацію магістра. З 2008 р. навчається в аспірантурі на кафедрі «Високотемпературних матеріалів та порошкової металургії» інженерно-фізичного факультету.

Наукова робота направлена на одержання армованих композиційних матеріалів на основі Мо шляхом спрямованої кристалізації сплавів системи Мо-Si-B евтектичного складу з розплаву та дисперсного стану.

Підвищення кваліфікації

НМК "Інститут підвищення кваліфікації" 2019 "Міжнародні проекти: написання, подання, виконання"

НМК "Інститут підвищення кваліфікації" 2022 "Англійська мова просунутого рівня B2"

intellect.compnano.kpi.ua/profile/kiy5