асистент

Закінчила денне відділення інженерно-фізичного факультету Національного технічного університету України «Київський політехнічний інститут» за спеціальністю «Порошкова металургія та композиційні матеріали» у 2008 р. і отримала кваліфікацію магістра. З 2008 р. навчається в аспірантурі на кафедрі «Високотемпературних матеріалів та порошкової металургії» інженерно-фізичного факультету.

Наукова робота направлена на одержання армованих композиційних матеріалів на основі Мо шляхом спрямованої кристалізації сплавів системи Мо-Si-B евтектичного складу з розплаву та дисперсного стану.

intellect.compnano.kpi.ua/profile/kiy5

тел. 454-99-04