асистент.

Закінчив денне відділення інженерно-фізичного факультету Національного технічного університету України «КПІ» за спеціальністю «Композиційні та порошкові матеріали, покриття» та здобув кваліфікацію магістра інженерного матеріалознавства у 2004р. З 2004 – 2007 навчався в аспірантурі НТУУ «КПІ». З 2007 року працює на кафедрі «Високотемпературних матеріалів та порошкової металургії» інженерно-фізичного факультету.

У 2010 році за роботу в співавторстві Богомол Ю.І., Сисоєв М.О., Носко О.А., Аюпова Т.А. «Ефективні інноваційні технології цілеспрямованого керування структурою і властивостями промислових евтектичних сплавів» Сисоєв М.О. здобув премію Президента України в галузі науки і техніки для молодих вчених.

Опублікував близько 30 наукових робіт.

Науковий напрямок: композиційні матеріали, покриття.

intellect.compnano.kpi.ua/profile/smo72

click